Białe listwy przypodłogowe – czy to się może podobać?

Białe listwy przypodłogowe - czy to się może podobać?

To, że listwy przypodłogowe muszą znaleźć się przy każdej podłodze, wydaje się jak najbardziej zrozumiałe. Problem często polega na tym, że nie wiemy, na jaką listwę postawić, a dodajmy, że wybór dziś pod tym względem jest naprawdę bardzo szeroki i raczej na pewno nic się w tym zakresie w najbliższym czasie nie zmieni. Listwy mogliśmy dziś podzielić ze względu na materiał, z którego są one wykonane, ich profil czy też kolor. Obecnie zwłaszcza w pomieszczeniach urządzanych na styl nowoczesny często spotykamy się z listwami całkowicie białymi. Przykładem takiej listwy jest model MD355 – listwa biała. Czy warto jest się zainteresować tym produktem?

Biała tylko z pozoru

Zacznijmy tutaj od tego, że model MD355 – listwa biała jest w całości w kolorze białym, ale należy mieć na uwadze, że bez problemu można ją pomalować. Służą do tego specjalne farby na bazie wodnej. Wiele osób decydujących się na tę listwę w pierwszej kolejności do ściany przykleja ją w formie naturalnej, ale po jakimś czasie ją maluje, co także jest ciekawym rozwiązaniem.

Twardsza i odporniejsza

Jednak możliwość jej malowania to tylko jedna zaleta tych listew. Na pewno nie można nie zwrócić uwagi na to, jakie parametry ma MD355 listwa biała. Ta jest bowiem wodoodporna, a poza tym odporniejsza aniżeli listwy laminowane. Jeżeli dodamy do tego fakt, że jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne, to jak najbardziej warto jest się tym modelem zainteresować. Z pewnością w wielu nowoczesnych pomieszczeniach taka listwa znajdzie uznanie.

sklep z podłogami

Przeczytaj:  Dobry sklep internetowy z podłogami