Dlaczego warto wybrać panele laminowane?

Dlaczego warto wybrać panele laminowane?

Wśród wielu odmian podłóg – drewnianych czy winylowych – wypada wręcz wyróżnić także laminowane. Są one bardzo często odczuwalnie tańsze od innych rodzajów, a w niczym nie ustępują im, jeżeli chodzi o użyteczność. Mają wprawdzie jedną cechę, którą niektóre osoby poczytują za wadę, a mianowicie kroki na nich wydają nieco głośniejsze dźwięki. Z drugiej jednak strony bardzo łatwo to wyeliminować montując dobre podkłady pod panele, a przykładowo firma Wineo w niektórych modelach integruje je od razu z panelami.

Należy wspomnieć za to o wytrzymałości oferowanej przez panele laminowane, które są wykonywane ze sztucznych tworzyw. Dzięki sposobowi wytworzenia w ich przypadku możemy liczyć na podniesioną w stosunku do sporej liczby standardowych parkietów wytrzymałość. Dodatkowo wolniej się zużywają oraz ich konserwacja nie wymaga specjalnego podejścia – wystarczy szczotka i wilgotna szmatka nawilżona przy pomocy standardowego płynu, by bez najmniejszych problemów i obaw pozbyć się brudu. Nie wolno zignorować różnorodnych korzyści płynących z ich nabycia.

Przeglądając dostępne oferty oraz szukając dodatkowych informacji u znajomych oraz w internecie z łatwością znajdziemy marki, które spełnią nasze wysokie wymagania. Nikt nie ma ochoty na ściąganie podłoża i kładzenie nowego, co zresztą kosztuje – zwracajmy uwagę na to, jakie produkty kupujemy dla dobra własnego portfela oraz swoich nerwów.

sklep z podłogami

Przeczytaj:  Egzotyczne podłogi – warto?

1 Komentarz

  1. Maciek

    Moim zdaniem laminowane są po prostu lepsze i tyle

Komentarze są zamknięte.