Klasyczne listwy do malowania MARDOM

Klasyczne listwy do malowania MARDOM

Nabywając listwy przypodłogowe, większość z nas kupuje te w kolorze adekwatnym do barwy paneli podłogowych, parkietu czy też innego materiału, z którego jest wykonana nasza podłoga, choć równie dobrze możemy postawić na listwy w zupełnie innym kolorze, przez co stworzymy pomiędzy nimi a podłogą spory kontrast. W takiej sytuacji najczęściej stawia się na listwy koloru białego. Takie akurat w swojej ofercie ma między innymi firma MARDOM DECOR, której szczególnie przedstawiać chyba nie trzeba, bo nie da się ukryć, że pośród producentów między innymi listew przypodłogowych, choć nie tylko, bo także narożników, rozet czy innych elementów dekoracyjnych jest to jeden z najlepszych producentów. Nie każdy zdaje się mieć świadomość tego, że białe cokoły tej firmy, to nic innego jak listwy do malowania. MARDOM oferuje je swoim klientom jako jedna z niewielu spółek na rynku.

Dowolna barwa

Podkreślmy tutaj, że listwy do malowania MARDOM są skonstruowane tak, że można je pomalować na niemal każdy kolor, co już samo w sobie jest sporym plusem. Wszystko dlatego, że do malowania nie potrzebujemy specjalistycznych farb, bo nadaje się do tego każda farba, która bazuje na wodzie. Tych jak wiemy jest dziś pod dodatkiem.

Jednakże jeśli ktoś nie chce malować takich listew, to oczywiście nie jest do tego zmuszony. Równie dobrze takie listwy do malowania MARDOM można przykleić do ściany w takiej formie, jak się je nabyło. Jak najbardziej także prezentują się one wyśmienicie. Pomalować możecie je natomiast w każdej chwili, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

sklep z podłogami

Przeczytaj:  Jaką funkcję pełni cokół przypodłogowy?